Hakkımızda

EMYD 2019 yılında küresel bir ticaret merkezi haline gelen e-ticaret pazarının, Türkiye Pazar yeri nabzını tutmak için kuruldu.

 

Gelişen e-ticaret yönteminde, satıcı pozisyonundaki tüm işletmeleri, ürün özelliklerine göre sınıflandırarak doğru noktalara yerleştirmeyi, böylece hedeflenen satış politikasını en zirveye taşımayı amaçlıyoruz.

12 yıllık e-ticaret tecrübemizin ışığında oluşturduğumuz etkili strateji yöntemleri ile 1 yıllık süreçte 20+ markanın 100’e yakın Pazar yerinde toplam 1 milyona yakın ürününü doğru alıcılar ile buluşturduk. İşletmelerin satış hacmi veya kitle sayısına bakılmaksızın pazar yerinde ürünlerini kolaylıkla satışa sunmasını sağlıyoruz.

1 yıllık süre zarfında gerçekleştirdiğimiz 20+ firmanın satış-pazarlama yönetim desteği dışında, ortak rota izlediğimiz üretici firmalar ile Türkiye’nin e-ticaret satış hacmini, e-ihracat yöntemi ile küresel bir pazar haline dönüştürdük.

Ticaret mantığının ciddiyetinin bilincinde olarak ülkemizdeki her firmanın, aklına takılan tüm soru & sorunları kolayca çözebilmek için tecrübeli ekibimiz ile 7/24 e-ticaret danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

 

Misyonumuz

 

Pazar yerlerinde gerçekleştirilen tüm satış yöntemlerine yeni bir soluk getirerek, her üreticinin satış hacmini en üst düzeye çıkartmak.

 

Vizyonumuz

 

EMYD olarak vizyonumuz tüm pazar yeri firmalarının ürünlerini, doğru tüketiciler ile buluşturarak en hızlı şekilde ürün satışlarını gerçekleştirmek.
Güvenli satış yöntemlerimizle tüketicilerin alışveriş yaparken aklındaki tüm soru işaretlerini kaldırdığımız gibi üreticilerin de kazançlarını güvence altına almaktayız.